Ankara’da bulunan temizlik şirketleri içerisinde tüm Ankara’ya hizmet veren şirketler olduğu gibi, sadece belli bölgelere hitap edenlerde bulunmaktadır. Ankara Doğa Temizlik olarak firmamız herhangi bir ayrım ve öncelik sırası gözetmeden, Ankara’nın tüm ilçe ve semtlerinde faaliyet göstermektedir.

İnşaat ve yeni yapılanma alanlarının yoğun olduğu Bağlıca, Eryaman, Pursaklar, Gölbaşı gibi ilçe ve semtlerde İnşaat temizliği alanında yoğun olarak çalışmakta olan temizlik şirketimiz, Tarihsel bazda daha eski yerleşim yerleri içerisinde yer alan ve yeni yapılanma sektöründen ziyade ev temizliği işlerinin yoğunluklu olduğu Çankaya, Yenimahalle, Keçiören, Etimesgut, Sincan, Mamak ve Altındağ ilçelerinde de ev temizliği işlerinde yoğunlaşmıştır. Ayrıca ofis, büro ve işyeri temizliği için ise Kızılay, Balgat, Sıhhıye, Ulus, Çukurambar, Çankaya, Esat Bölgesi, Ayrancı, Gaziosmanpaşa, Dikimevi ve Cebeci Çevresi, Yenimahalle, Demetevler gibi bölgelerden yoğunluklu olarak ofis, büro ve işyeri temizliği ile alakalı talepler almaktayız. Villa Temizliğinde ise Çayyolu, Ümitköy, Batıkent, Eryaman, Gölbaşı başta olmak üzere Ankara’nın daha çok batı ve güney bölgelerinde yoğunlaşmış bir iş talebi ile karşılaşmaktayız.

Geniş Makine ve Ekipman Parkuru ile her türlü zor veya geleneksel temizlik alanlarında uzmanlaşmış olan Doğa Temizlik siz kıymetli müşterilerinin memnuniyetini ve hassasiyetlerini daima en ön planda tutarak hizmetlerine devam etmektedir. En aranılan hizmeti uygun fiyata ve kaliteli sonuçlar ile almak için bizimle irtibata geçmeniz yeterli.