Dış Cephe Temizliği titizlik ve bir o kadar da doğru ekipmanların kullanımını gerektiren zahmetli bir konudur. Bunun bilincinde olan Ankara DoĞa Temizlik son model teknolojik ekipmanlar ile dış cephe temizliği ihtiyaçlarınıza çözümler sunmaktadır.

Dış Cephe Temizliği yapılırken gerekli ekipman ve makineler kullanılmaz, doğru temizlik maddeleri seçilmezse, maalesef sonuç hüsran olmaktadır. Bu nedenle dış cephe temizliği yaptırırken en doğru firmayı seçmeniz, pişman olmamanız adına oldukça önemlidir.

Ankara DoĞa Temizlik olarak referanslarımız sayfamızda da görebileceğiniz üzere dış cephe temizliği konusunda yılların birikimi ve her gün artan kalite anlayışı ile çalışmaktayız.

Günümüz yapıları dış cepheleri gösterişli ve cam ağırlıklı olması nedeniyle dış cephe temizliği hizmeti bu tarz yapılar için kaçınılmaz, mecburi bir hal almıştır. Bu tarz binalar için 3 aylık, 6 aylık yada mevsimsel dönemlerde dış cephe temizliği yaptırılarak binaların daha sağlıklı görünmesi amaçlanmaktadır. Fakat dış cephe temizliği yapılırken binaların yapısal maddelerinin zarar görmemesi ve ömürlerinin kısalmaması için konusunda profesyonel firmalar ile çalışılması gerektiği de akıldan çıkarılmamalıdır. Dış Cephelerin yapısı maddesel olarak kompozit, alüminyum, metal, cam, prekast, doğal taş gibi yüzey çeşitliliği göstermektedir. Dış cephelerin bu farklılıkları göz önünde bulundurularak kullanılacak malzeme ve envanterler çeşitlilik göstermektedir. Firmamız her türlü dış cephe yüzey temizliğinde tecrübe sahibi olmakla birlikte her yüzeye uygulanacak temizlik çözümleri konusunda tecrübe ve bilgi sahibidir.

Dış cephe temizliği için görevlendirdiğimiz tüm personellerimiz bu konu üzerinde yoğunlaşmış ve uzmanlaşmış kişilerdir. Yetişkin ve işini bilen personeller dış cephe temizliği hizmetinin temel taşını oluşturmaktadırlar. Ne derece doğru teknikler, malzemeler ve ekipmanlar kullanılırsa kullanılsın doğru personeller olmadıkça dış cephe temizliği konusunda istenilen sonuca ulaşılamaz. Ev temizliği, ofis temizliği gibi uzmanlık gerektirmeyen konularda vasıfsız temizlik işçileri çalıştırmak sonuç açısından kayda değer olumsuzluklar oluşturmayabilir fakat dış cephe temizliğinde çalışacak personeller kesinlikle bu konuda üst düzey tecrübe ve hatta mümkün olduğu kadar sertifika ve belge sahibi olmalıdırlar. İş sağlığı ve güvenliği hususunda bilgi sahibi, temizlik ürünleri konusunda eğitim almış, yüksekte çalışabilme yetisi gibi vasıfları taşımalıdırlar. Unutulmamalıdır ki dış cephe temizliği konusunda uzman olmayan kişiler ve firmalar ile çalışılması durumunda istenilen sonuca ulaşmak imkansıza yakın olduğu gibi, tecrübesiz personeller ile çalışmak iş kazaları gibi oldukça ürkütücü ve istenmeyen sonuçlara da sebep olabilmektedir.