İnşaat Temizliği ve Tadilat Temizliği bedensel çabadan ziyade öncelikle teknik ve doğru yöntemlerin uygulanmasını gerektiren bir uzmanlık alanıdır. Ankara Doğa Temizlik olarak yeterli bilgi ve donanım sahibi ekibimiz ve gerekli ekipmanlarımız ile 2012 Yılından bu yana inşaat temizliği hizmeti vermekteyiz.

Gerek yapılar üzerinde yapılan tadilatlar ve gerekse yeni tamamlanmış inşaatların bitiminden hemen sonra ortaya rahatsız edici ve temizliği uzmanlık gerektiren bir çok pislik ortaya çıkmaktadır. İnşaat ve Tadilat işlemleri zahmetli ve zaman gerektiren işler olduğundan ortaya çıkacak olan moloz ve pislik miktarının aşırı derecede olması normal ve kabul edilebilir bir durumdur. Dolayısıyla bu durumun temizliğinin yapılması da ciddiyet ve tecrübe ister. Alçı lekeleri, boya akıntıları ve damlaları gibi temizliği zor olan detaylar inşaat sonrasında ortaya çıktığından, Kaliteli ve doğru temizlik ürünlerinin kullanımı ve bu gibi durumların temizliğinde daha önce çalışmış tecrübeli personeller ile çalışmak etkili sonuç alabilmek bakımından oldukça önemlidir.

İnşaat Temizliği ve Tadilat Sonrası Temizlik sektöründe uzun yıllardır faaliyet içerisinde olan Ankara Doğa Temizlik, zaman ve emek isteyen bu süreci sizin adınıza mümkün olduğu kadar kısaltmayı ve işlerinizin aksamamasını amaçlar. İnşaat temizliğini bitirdiğimizde gerek mekanın bileşenleri ve gerek varsa içeride bulunan hiçbir eşya veya noktaya zarar vermemekte işimizi son derece titizlik ile yapmaktayız.

İnşaat Sonrası Temizlik hizmeti almak ve daha önemlisi bu hizmet için en doğru firma ile anlaştığınıza emin olmak için bizi hemen arayabilirsiniz.